Ana Sayfa Erkek Bekar erkekler 50’lerde Kız Tavlamak

50’lerde Kız Tavlamak

PAYLAŞ

Belki aşağıda okuyacaklarınız sizi bayaa ürkütücek. Özellikle kadınları…

Cicibebeler olarak günümüzde kadınlara nasıl davranılacağını ve onları nasıl elde edeceğiniz hakkında birsürü makale yazıyoruz, haberler yayınlıyoruz. İddia ediyoruz böyle taktikler aklımızın ucundan bile geçemedi. 50’lerin birkaç erkek dergisinde bulunan kızları takip etme, izleme ve toplama başlıklı taktikleri sizi çok şaşırtacak.

girl-watcher1

1959 yılından Girl Watcher dergisi 50’li yılların kız tavlama sanatını çok ilginç bir şekilde anlatmış.

Önce kadınları süzmek gerektiğini belirten derginin kadınları tavlama makalesinde bir Fransız şarap satıcısı kıvamında onu etkileyip gerektiğinde sırtlayıp götürmeniz gerektiği gibi tüyolar veriliyor.

girl-watcher2

Diğer tüyo makalesinde ise numune olarak 2 kadını toplayıp eve getirebilirsiniz deniyor. Dergideki diğer bir taktik ise uzanan bir kadına sinsi bir şekilde gözükmeden yaklaşılması gerektiğini belirtiyor.

girl-watcher3

Av ve avcı taktiğini kaçan kovalanır mantığıyla veren dergi makalesi 1950’lerde gündemi oldukça sarsmış.

girl-watcher5

Donald J Sauers tarafından dergiden 5 yıl önce çıkarılan kitap The Girl Watcher’s Guide dergiyle benzer tüyoları taşıyor. Sauers’a göre bir kadının özeline giren bir erkek artık kadın gözetçisi yani (Girl Watcher) olmaktan çıkıyor. Ayrıca bir kadını süzmenin taktiklerinide veren Sauers, ilk olarak ayaklara bakılmasını ve oradan yavaşça yukarı doğru gözün kaydırılmasını tavsiye ediyor.

girl-watcher4

Girl Watcher Dergisi ise kitabı bir adım ileri taşıyarak kızları gözetlemekten nasıl kızların toplanılacağı kısmına geçiyor.

Günümüzdeki tavlama taktikleriyle benzeştiği nokta ise her zaman erkeklerin kadınlara çekici görünebileceği üzerine kurulu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here