Ana Sayfa Erkek Erkek Modası 20’sinde Bir Erkek Hangi Kıyafetleri Giymeli?

20’sinde Bir Erkek Hangi Kıyafetleri Giymeli?

PAYLAŞ

Yaşı ilerlemiş erkeklerin yaşlarını giyim tarzlarıyla birlikte küçültmesi kolaydır. Peki ya 20’lik bebek suratlı erkekler nasıl kendilerini oldukları yaştan daha büyük gösterebilirler?

Birkaç kuralla size 20’lerinizde nasıl giyinmeniz gerektiğini söyleyeceğiz!

Deney

20’lerindeki bir erkek genelde tarzını tam oturtamadığından nasıl giyinmesi gerektiği konusunda çokta deneyimli değildir. Bu yüzden modayı yakından takip etmesi daha yararlı olacaktır. Bu yöntem sayesinde bazen kazanabilir bazende kaybedebilirsiniz.

Logoları sakla

Kıyafetleriniz üstündeki büyükçene marka logolarını yok edin. Onlar yerine polo, düz ve v yaka tişörtleri deneyin.

Basitleş

Jean, blazer ceket ve tişört üçlemesi basit görünsede her zaman işe yarar. Yıllar boyu size yardım edebilecek kurtuluş stilleriniz olacak bir kombinasyon.

Üzerinize otursun

Vücudunuzun fit olması sizin giydiklerinizide her zaman güzel gösterecektir. O yüzden diyet kurallarına uyun. Omuzlarınız ve göğsünüz 20’lerinizde biçimli olmalıki giydikleriniz size yakışsın.

Resmi davetler

İş resmi davetler olunca pek fazla seçeneğiniz olmasada siyah kravat ve 2 düğmeli üstünüze oturan bir takım giymenizde yarar var. Gömleklerde ise Fransız stiline yaklaşın.

Haftasonu seçimi

Yaşınız gereği jean ve tişört ikilisini seçmenizde yarar var. Logolarında markaları bağıran tişörtler yerine daha vintage olanları seçin. Jean’de ise seçiminiz düz paça ve özel kesimlilerden yana olsun. Ayakkabı seçiminde ise spor yaptığınız ayakkabıları bir kenara bırakın. Daha özel sneaker’larınızı çıkarın ve botlarınızı giyin. Gece gezmeleri içinse polo tişörtler ve blazer ceketler ideal.