Ana Sayfa Erkek Erkek Modası Cristiano Ronaldo Gibi Giyinmek

Cristiano Ronaldo Gibi Giyinmek

PAYLAŞ

Ünlü futbolcu hem sahaların hemde sosyal hayatın içinde iyi giyiniyor… İşte Ronaldo’nun sırrı…

Neden bir stil ikonu?

Bu Portekiz’li futbolcu sahada ve saha dışında üzerinde ne varsa hakkını veriyor. Çünkü sahadaki atletikliği şık olmasını o derece kolaylaştırıyor. Elbiseler onun omuzlarından sarkmıyor, o yürüdükçe adeta dökülüyor. Ve üniformasını çıkardığında her zaman hafif, rahat, Avrupalı havası veren giysileriyle görünüyor; üzerine oturan beyaz gömlekler ve işlenmiş deri ceketlerden, incecik takım elbiselere…

Yumuşak gülüşü Manchester United üzerindeki hakimiyeti ve Portekiz’e yardım etme arzusu ile çelişiyor. Ancak, maçlar hariç harcadığı vakitlerde kendi kişisel tarzında aşikar olan, her zaman bir dinçlik ve doğallık sözkonusu. Cristiano Ronaldo’nun dinç ve modern modayı yansıtan gündelik giysileri spor dünyasının bu sene oldukça ihtiyaç duyduğu bir şey olacak.

Ronaldo gibi giyinmek

cristiano-ronaldo-biege-irina-shayk-madrid-girlfriend-10454702[1]

Dünyanın en iyi futbol oyuncularından biri olarak giyinmek, kendi gücünüzü vurgulamayı ve spor giyim ile (forma değil) günlük giysilerinizi birleştirebilmeyi gerektirir. Cristiano Ronlad’nun fiziği, zarif ve modern giysileri başarıyla taşımasına yardımcı oluyor ve diğer sporcu arkadaşlarına nazaran ona çok üstün bir şıklık sağlıyor. Ermenegildo Zegna’nın sportif çizgisi modanın sportmen erkekleri için mükemmel bir seçimdir.

Zegna Sport gövdeyi ve omuzları öne çıkaran yüksek kolevleri (kolevi: giyside omuzun bittiği yerden başlayan, biraz eğimli, yarım parantez şeklinde bir hali olan göğüste son bulan ölçü türü) ile daha sıkı bir oturuştan yararlanmaktadır. Bu tasarım yarı fermuarlı kaşmir ve yün süveterde açıkça ortadadır. Bu görüntü size, futbol malzemelerini evde bırakmış dünyanın en iyi sporcularından biriymişsiniz havası verir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here