Ana Sayfa Erkek Erkek Modası Kanye West Gibi Giyinmek

Kanye West Gibi Giyinmek

PAYLAŞ

Alternatif Hip-hop yıldızı Kanye West hem müzik tarzı hemde giyim kuşamıyla farklı bir tarz yaratıyor…

Neden Bir Stil İkonu?

Çok ünlü bir rapçi olmadan önce başarılı bir yapımcı olan Kanye West’in hip-hop yıldızı olmasındaki gelişimi, başlangıçta görünüşünün “sokak” cazibesinden yoksun olduğunu düşünen müzik endüstrisinin ağır toplarının direnci ile karşılaşmıştı. Fakat, Kanye West moda üstü tabiatına sadık kaldı ve çok kısa birkaç yıldan sonra kazanan o oldu çünkü heryerde herkes onun eşsiz retro, okul öncesi stili ve hip-hop çalımlarından oluşan mixlerini kopyalamaya başladı.

Kanye West’in stil takıntısı görüntü sorunundan çok derinlere gitmiştir. Fakat sürekli olarak modanın ağzında olan Kanye 2008’de 10 kere Grammy Ödülü kazanarak iki farklı tasarım projesinde yer almıştır: Louis Vuitton’un bir erkek ayakkabısı koleksiyonu (LV için Kanye) ve kendi markası olan Pastelle’in piyasaya sürümü. Pastelle için Kanye West “(ilk) aşkının moda olduğunu” ve “rapçi olmadan önce bir tasarımcı olduğunu” itiraf ederek çizgisinin kendisi için bir ilerleme olduğunu söylemiştir.

Pastelle’in ilk koleksiyonu olağanüstü Avustralya markası Ksubi (Patelle için Ksubi) ile ortak tasarlanmış göz aksesuarları koleksiyonuydu. Az sayıda üretilmiş olan altın gözlüklerden oluşan üst düzey serinin fiyatları yaklaşık olarak 2000 $ civarındaydı. Kanye West’in “çarpıcılık tutkusu”na boyun eğmesi. Kısaca, neyin modaya uygun olduğu konusundaki içgüdüsel sağduyusu onu bir stil ikonu yapmakta ve modanın sınırlarını zorlamaya devam etmemize sebep olmaktadır.

kanye-west

West Gibi Giyinmek

Hem pahalı okul öğrencisi gibi görünen, hem de geriye dönük yenilikçi ve inanılmaz derecede varoş olan Kenya West stili %100 hoştur. Tartışmalı tuhaflıkları ve türünün tek örneği stili ile düşmüş olan Kanye West, kesinlikle kalabalıklar önünde durmaktan korkmayan bir adam. Öyle ki, Kanye gibi giyinmek için özgünlük kazanmış ve kendi davranış biçiminizi benimsemiş olmanız gerekir.

Müziğin önemli adamlarına göre, ortama göre giyinmekten ve ortamdaki herkese uymaktan kaçınmanın en kısa yolu “sanki bir yerden geliyormuş ve bir yere gidiyormuş gibi” giyinmektir. Ve çok fazla ve çeşitli giysilerinden de anlaşılacağı gibi Kanye West açıkça kendi görüşlerine kulak vermekte. Saen spor ceketler, takım elbiseler ve acayip, çağ ötesi görünüşlü uzun ayakkabılar ile eşleştirilmiş buruşuk gömlekler onun daha çok kırmızı halı kılığını oluşturmaktadır. Başka bir yere, ünlü rapçi polo gömlekler, triko süeterle, kürk ve 70-80’ler tarzı süeterlede yakalanmıştır.

Kendi kurallarınızı takip etmek ve bir şeyleri karıştırmaktan ziyade, konu stil olduğunda tüm erkeklerin Kanye West’ten alacağı bir ders de renklerden korkmamaktır. Limon yeşilinden pembe, mor ve çelik mavisine kadar, bu müzisyen tipik görüntüsünü canlandırmak için sıkısık çeşitli koyu renkler kullanır. Hazırda duran aksesuarları büyük, kısa ve kalın altın kolyeler ve değişik gözlüklerden oluşmaktadır. Kanye West’in canlı stilinden kendi gardırobunuza bir şeyler katmak isterseniz, Stussy’nin herşeyle uyumlu kullanabileceğiniz güneş gözlüklerini deneyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here