Ana Sayfa Fotoğraf Çıplak Prenses Kate Middleton Sansürsüz

Çıplak Prenses Kate Middleton Sansürsüz

PAYLAŞ

İngiltere tahtının iki numaralı varisi Prens William’ın eşi Cambridge Düşesi Kate Middleton‘ın, Fransa’daki tatilinde çekilen üstsüz fotoğrafları sansürsüz olarak Closer dergisinde yayımlandı.

Dünya basınını yakından ilgilendiren haber gündeme bomba gibi düştü. İngiliz Düşesi Kate Middleton üstsüz yakalanınca olan oldu. İngiltere’de Kraliyet ailesi Prens Harry’nin Las Vegas’ta çekilen çıplak fotoğraflarının şokunu daha üzerinden atamamışken şimdi de Fransız Closer dergisi Kate Middleton‘ın üstsüz fotoğraflarını yayımladı. Bunun üzerine Prens William ve Kate dergiye dava açtı.

Fotoğrafları basan Fransız Closer dergisinin editörü Laurence Pieau, “Elimizde mahrem fotoğrafları da var” açıklamasını yaptı. Ünlü magazin sitesi TMZ’nin haberine göre editör bombayı patlatarak, “Gerçekleri saklamayacağım. Basmadığımız daha özel fotoğraflar var ancak basmamaya karar verdik. Bu fotoğraflar onur kırıcı değil, eğlenceli” dedi.TMZ, editörün bu açıklamasıyla “Davayı çekin ya da…” diye üstü kapalı uyarı vermiş olabileceği yorumunu yaptı.

Fotoğrafları, Prens Harry’nin Las Vegas’ta tatildeyken çekilen çıplak fotoğraflarının aksine hiçbir İngiliz gazetesi basmadı. Ancak, fotoğrafları basması için İngiliz gazeteleri ile iletişime geçildiği öğrenildi. Daily Mail gazetesi, kendileriyle irtibata geçildiğini doğruladı. Prens Harry’nin çıplak fotoğraflarını basan İngiltere’nin en yüksek tirajlı tabloid gazetesi Sun da fotoğrafları basmayacağını, “Her düzgün İngiliz gazetesinin bu fotoğraflara dokunmaktan sakınması gerektiğini” bildirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here