Ana Sayfa Erkek Chickipedia Gerçek Barbie Bebek: Dakota Rose

Gerçek Barbie Bebek: Dakota Rose

PAYLAŞ
Kaliforniya, Amerika’da yaşayan 23 yaşındaki Dakota Rose, bu fotoğrafları ve videoları sayesinde özellikle Japonya ve Çin olmak üzere tüm dünyanın Kotakoti adıyla takip ettiği bir blogger haline geldi.

Giyim tarzı Japon çizgi romanlarından çıkmışa benzeyen Dakota Rose, nam-ı diğer Kotakoti, Barbie bebeğe benzerliği ile de dünyanın dört bir yanında haberlere konu oldu.

Fotoğraflarına ilk bakıldığında insanda “ger Fotoğraflarına ilk bakıldığında insanda “gerçek değilmiş” izlenimi uyandıran Dakota Rose, kotakoti adlı bloguyla tüm dünyaya ulaşıyor.  YouTube’a yüklediği videolarda makyaj teknikleri ve giyim tarzıyla ilgili bilgi veren Dakota Rose’un videoları o kadar çok ilgi görüyor ki, bunlara YOUKU’da bile rastlamak mümkün.

Dakota Rose’un hayranları Çin, Japonya, Kore ve Rusya başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından genç kıza mesaj gönderiyor.

Prev1 of 20Next
Use your ← → (arrow) keys to browse

dakota-rose-barbie-girl (1)

Prev1 of 20Next
Use your ← → (arrow) keys to browse

3 YORUM

  1. Bu fotoğrafların hepsi shoplu, her frame tek tek shoplu, youtubeda onun videolarına değil haberlere bakın, orda gerçek hali var. Hatta yan tarafa videoyu da koymuşlar çok komik oluyo karşılaştırınca 😛

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here