Ana Sayfa Fotoğraf Gül Fakı Survivor’un Yerli Adriana Liması

Gül Fakı Survivor’un Yerli Adriana Liması

PAYLAŞ

Survivor 2013’ün Gönüllüler takımında yarışan Gül Fakı, yarışmanın en dikkat çeken ismi oldu. Fatmagül Fakı, Adriana Lima’ya benzerliğiyle dikkat çekiyor!

Aslında, bir zamanların ünlü futbolcusu, Tuncay Şanlı ile birlikte görüldüğünde adını “yerli Adriana Lima” olarak duyduğumuz Fatmagül Fakı, Survivor 2013’e katılınca herkes konuşur oldu. Fatmagül Fakı’nın kim olduğunu merak edenler ve fotoğraflarını görmek isteyenler için çalışma yapalım istedik ve bu derlemeyi yaptık.

Gül Fakı nam-ı diğer “Survivor Fatmagül” 3 Şubat 1990 doğumlu. Aslen Konyalı olan Gül Fakı, küçük yaştan itibaren Hatay’da büyüdü. Ardından ailesi ile İstanbul’a yerleşti. Uzun yıllar hosteslik yaptı, daha sonra kısa bir dönem televizyonda sunuculuk denedi. Gerçek mesleği ise grafik tasarımcılığı olan Fatmagül Fakı, 2010 yılında Aydın Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünden mezun oldu. Ancak ona ilk kısa süreli küçük şöhretini getiren şey Fenerbahçe’den İngiltere’ye transfer olan bir zamanların ünlü futbolcusu Tuncay Şanlı ile yaşadığı aşk dedikodusu oldu. Transfer sonrası ilişkilerinin de bittiği söyleniyor. Hayatı Survivor 2013 yarışmasına katılınca değişti. Şimdi Türkiye onu yerli Adriana Lima olarak tanıyor. Survivor Fatmagül henüz 23 yaşında ve boyu da 163 santim.

İşte Fatmagül Fakı’nın Survivor yarışmasından, magazin sayfalarından, Twitter ve Facebook hesaplarından toplanmış fotoğraflarından oluşan galeri…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here