Ana Sayfa Fotoğraf Jennifer Lopez’in İstanbul Pozları Kapak Oldu

Jennifer Lopez’in İstanbul Pozları Kapak Oldu

PAYLAŞ

Geçtiğimiz ay ülkemize gelen dünya yıldızı Jennifer Lopez, Harper’s Bazaar dergisinin şubat sayısına İstanbul’daki pozlarıyla kapak oldu.
Birkaç ay önce yanına üç yaşındaki ikizlerini de alarak ilk dünya turnesine çıkan Amerikalı yıldız Jennifer Lopez, Harper’s Bazaar dergisinin şubat sayısına kapak oldu. Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen çekimlerde Jennifer Lopez, yaşam tarzı, kariyeri ve ailesiyle ilgili merak edilenleri anlattı.

43 yaşındaki yıldız, kendini “Modern zaman Rönesans kadını” olarak tanımlayıp, “Ben bir şarkıcıyım, dansçıyım, sanatçıyım, oyuncuyum” diyor. “Valizimi kendim yaparım, kendim giyinirim, çocuklarımın saçlarını tararım, kıyafetlerini toplarım” diyen Jennifer Lopez’e göre, bunlar hayatı oldukça güzelleştiren şeyler.

Erkek arkadaşı ve baş dansçısı Casper Smart’ın da eşlik ettiği Dance Again turnesi kapsamında birçok ülke gezen Jennifer Lopez, bütün kaosa rağmen her şeyi kolaylaştırmak için elinden geleni yaptığını söylüyor. Jennifer Lopez’in en sevdiği tasarımcılar ise Paco Rabanne, Roberto Cavalli, Balmain, Versace ve Tom Ford’muş. Jennifer Lopez ayrıca 2000 yılında düzenlenen Grammy Ödülleri’nde giydiği ve uzun süre konuşulan derin yırtmaçlı yeşil Versace elbisesini dolabından çıkarmaya kıyamadığını da söylüyor.