Ana Sayfa Fotoğraf Kuaförlükten Seksi Takvim Yıldızlığına Uzanan Bir Güzel: Jakki Degg

Kuaförlükten Seksi Takvim Yıldızlığına Uzanan Bir Güzel: Jakki Degg

PAYLAŞ

İngiltere’nin en seksi 25 kadını arasına giren, Jakki Degg’in fotoğraf galerisi ve kariyeri ilginizi çekecek türden. İşte birbirinden seksi fotoğraflarla birlikte Jakki Degg’in öyküsü…

Jakki Degg Biyografi

Jakki Degg artistik yeteneğini küçük yaşlarda göstermeye başlar. 4 yaşında bale öğrenen, 11’ine geldiğinde ise disko ve rock yarışmalarında danseden güzel 15’inde ise birincilikler kazanır. Jakki Degg başarılı dans kariyerini okul hayatında gösteremez. Ailevi sorunlarından dolayı koleji bırakır ve kuaförlüğe başlar. 20 yaşına geldiğinde kendi kuaför salonunu Walsall’da açar. (Hala annesi ve kız kardeşlerinin saçlarını ev ziyaretlerine kesmekteymiş.)

17-18 yaşlarında erkeklerin dikkatini çekmeye başlayan Jakki Degg şansını modellik yapmakta denemek ister. Gittiği ajansta kendisine şans tanınır ama seçmelere şike karıştırılınca kendini bir anda yarışmanın dışında bulur.

Jakki Degg Annesinin desteğiyle yılmadan tekrardan Birmingham’daki Max Power Live Babe yarışmasına 1999 yılında girer. Bu yarışmayı kazanmasıyla ona yeni bir kapı açılır. Değişik fiziği ve yüz hatları nedeniyle Jakki Degg, İngiltere’nin en büyük gazetelerine zaman zaman kapak olur. Jakki Degg, The Sun ve Daily Star’la birsürü fotoğraf çekimi ve takvim anlaşması yapar. Daha sonra büyük erkek dergileri ona teklif yağdırır ve Jakki Degg sırasıyla Max Power, Front, Loaded, FHM, Esquire, M8, GQ, Maxim, Fast Cars, Boys Toys, OK’a pozlar verir. Bu arada Jakki Degg, İngiltere’nin en seksi 3. sayfa güzelleri arasınada ismini yazdırmayı başarır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here