Ana Sayfa Fotoğraf Lady Gaga Ele Avuca Geliyorum Pozu Vermiş

Lady Gaga Ele Avuca Geliyorum Pozu Vermiş

PAYLAŞ

Sansasyonel şarkıcı Lady Gaga hakkında çıkan şişmanladı yorumlarına blog sayfasında yayınladığı bu fotoğraflar ve şu açıklamayla cevap verdi: ‘Erkek arkadaşım beni bu halimle beğeniyor. Bu, benim…’

Son günlerde 10 kilo aldığı söylenen sanatçı bu iddianın doğru olduğunu söyleyen Lady Gaga vücuduyla gurur duyduğunu belirtti. Bloğunda fotoğraflarının yanı sıra ‘Beden Devrimi’ başlığı altında da bir bölüm paylaşan Lady Gaga insanların kusurlarıyla var olduğunu belirterek herkesi cesur olmaya teşvik etmek istediğini de sözlerine ekledi. Ünlü şarkıcı Lady Gaga hayranlarına “Siz de kusurlu göründüğünüz fotoğraflarınızı internette paylaşın” çağrısı yaptı.

Dört fotoğrafını hayranlarıyla paylaşan seksi yıldız Lady Gaga, 15 yaşından beri yeme bozukluğu olarak da bilinen anoreksiya ile savaştığını söyledi. İç çamaşırlarıyla poz veren 26 yaşındaki şarkıcı Lady Gaga hayranlarına şu sözlerle seslendi: “Yemek yediğim zaman kendimi sağlıklı hissediyorum. Nasıl göründüğümü umursamıyorum. Hayatımda hiç bu kadar mutlu olmamıştım.”

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here