Ana Sayfa Fotoğraf Narsist Rihanna Complex’e Soyundu

Narsist Rihanna Complex’e Soyundu

PAYLAŞ

Rihanna, Complex Dergisi’nin Şubat-Mart 2013 sayısında tam 7 ayrı kapakla raflardaki yerini alacak hem de birbirinden cesur pozlar eşliğinde!.. Complex Magazine için kamera karşısına geçerek, her zamanki gibi birbirinden iddialı pozlara imza atan Rihanna, dergideki açıklamalarıyla da dikkat çekiyor.

Sürekli kendi fotoğraflarını çekip, Instagram üzerinden paylaştığı için ‘narsist’ olarak tanımlandığını ancak buna katılmadığını belirten Rihanna, kendi kişiliğine ait detayları yakalamaktan hoşlandığını ve bunu ancak kendisinin fotoğraflayabileceğini belirtmiş. “Başkası çekemez çünkü benim kafamın içinde neler olduğunu ve kendimi nasıl gördüğümü bilemez o” diye de devam etmiş sözlerine.

Unapologetic albümü hakkında da konuşan Rihanna, albümü doldurmaya karar verdiğinde gerçeği yansıtmak dışında hiçbir amacının olmadığını ve belki de bu yüzden bazılarına çiğ gelebileceğini belirtiyor. Ama bunun için de özür dilemeyeceğini ifade eden Rihanna, son klip şarkısı Diamonds  için de şunları söyledi: “Bu şarkı benim için çok ilham verici ve canlandırıcı oldu. Kızgın aşk şarkılarından yorgun düşmüştüm artık ve Diamonds ile umutlanıp, enerji kazandım. Aşk sadece ayrılıklardan ibaret değildir. Elbette ayrılabilir ve yeniden bir araya gelmeyebiliriz ama bu da tatlılıkla geçiştirilebilir.”