Ana Sayfa Her Erkeğe Lazım Adam Gibi Adam Olmak için Yapmanız Gereken 20 Şey

Adam Gibi Adam Olmak için Yapmanız Gereken 20 Şey

PAYLAŞ

adam-olmak

Erkek olmanın size sağladığı avantajları dibine kadar kullanın. Ne de olsa en doğal hakkınız.
1-Ateşin başında oturun

Ateşin gücü ilkel çağlardan beri erkekleri etkiliyor. İster kamp isterse de mangal ateşi olsun, bir sopayla ateşi karıştırarak canlı tutun. Daha fazla puan için odunları elinizle yerleştirin.

2-Başka birinin hakkını savunun

Toplantıda fikirleri aşağılanan ve kendini savunamayan birini savunmak için tartışmaya dahil olun. Hakarete uğrayan birini koruyun. Savunduğunuz kişinin gözünde kahraman olacaksınız. Diğerleri ise sizden çekinmeyi öğrenecek.

3-Beş dakika içinde kapıdan çıkmaya hazır hale gelin

Gezmek ya da kendi düğününüze gitmek için hazırlanmanız farketmez. Beş dakika içinde kapıdan çıkın ve kadınlardan farkınızı ortaya koyun.

4-Bol bol acı yiyin

Hindistan cevizi sütü ye muz dilimleri kızlar içindir. Yemeğinizi bol acılı yemeyi öğrenin.

5-Çakıyla kalem açın

Kalemtıraş kullanmak daha pratiktir ama dedeniz, zamanında kalemini çakıyla yontuyordu. Kendinizi daha maço hissetmek için çakıyla kendinize ahşaptan pipo bile yontabilirsiniz,

6-Çenenizi kapatmayı öğrenin

İnsanlar bir kelimeyi yanlış telaffuz eden kişinin hatasını unuturlar fakat sizin ukala gibi çıkıp dalga geçerek o hatayı düzeltmenizi unutmazlar.

7-Etrafından dolaşmak varken üzerinden atlayın

Çit, kaya, alçak duvar fark etmez. Engelleri, dolaşarak değil sıçrayarak aşın.

8-Gazete okuyun

Yalnız bu, her zaman okuduğunuz gazete olmasın. Yabancı bir gazete okuyun. Bu farklı dünya görüşünü benimseyen bir gazete olsun ki vizyonunuzu genişletecek farklı bir bakış açısı edinebilin.

9-Hakeme giydirin

Televizyon başında izlediğiniz maça saydırırken hakemin kimbilir kaç yıllık tecrübesini de hiçe saymış olacaksınız. En iyiyi hep siz bilirsiniz.

10-Kimsenin açamadığı kavanozları açın

Ekstra puan koparmak için sanki çok kolaymış gibi davranın. Açar açmaz içindekilerden biraz alıp ağzınıza atın ki hareketin etkisi daha da artsın.

11-Komşuya dolu tabak gönderin

Yarın öbür gün kapısını çalıp, işi düştüğü için bir şey isteyen soğuk komşu imajı yaratmak yerine şimdiden iletişim kurun. Bir tabak yemek ilişkiyi sıcak tutmak için birebirdir.

12-Hırdavatçıdan el aleti satın alın

Matkap da olur herhangi başka bir alet de. Kendi işini kendi yapan bir erkeğe dönüşün, testosteron seviyenizdeki artışla kadınların başını döndürün.

13-Pişirdiğiniz tencereden yemek yiyin

Yemeği pişirdiğiniz tencereden yiyerek daha az bulaşık çıkarırsınız. Kendinizi orman ateşinde pişirdiğiniz yemeği yiyormuş gibi hissedersiniz.

14-Samimi teşekkür edin

Kelimeler haybeden söylenirse anlamını yitirir. Otobüs şoförüyle konuşurken kulaklıklarınızı çıkararak saygı gösterin. Apartman görevlisi çöpü çıkarırken bir ucundan da siz tutun. Gerçek teşekkür iletişim kurarak yapılır.

15-Sevdiğiniz kadına mektup yollayın ama e-posta olmasın

Üzerine pul yapıştırdığınız, postaneden gönderdiğiniz somut bir şey olsun. Değeri binlerce elektronik postadan daha yüksek olacaktır.

16-Sevgilinize ellerinizle yemek yapın

Hiçbir şeyi hazır satın almayın. Cesur olun. Kötü bir yemek bile olsa tamamen sizin yapımınız olduğu için gözünde değerinizi artıracak.

17-Sevgilinizin kedisini okşayın

Isırırsa ısırsın, tırmalarsa tırmalasın. Kolunuz büyüklüğünde canlı size ne kadar zarar verebilir? Korkmayın ve sevgilinizin gözüne hoş görünmek için kediyi mıncıklayın. (Cebinizde gizlediğiniz bir avuç kuru mama da işinizi kolaylaştırabilir.)

18-Sıcak kapları mutfaktan yemek masasına taşırken tutacak kullanmayın

Soğan erkeği misiniz değil misiniz, işte o zaman anlaşılır.

19-Tişörtünüzü çıkarın.

İstediğiniz yerde, istediğiniz zaman üzerinizdekini çıkarabilirsiniz. Erkek olmanın güzelliği de bu.

20-Yüksek sesle ıslık çalmayı öğrenin.

Fakat kadınları rahatsız etmek için değil, yalnızca arkadaşlarınızı çağırmak için kullanın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here