Ana Sayfa Kadın Cinsellik Orgazm Okulu

Orgazm Okulu

PAYLAŞ
Prev1 of 4Next
Use your ← → (arrow) keys to browse

Amerika onu konuşuyor: OMing yani Orgazmik Meditasyonun yaratıcısı olan ve 40 kişilik uygulamalı orgazm dersleri veren Nicole Daedone, ünlü popüler kültür şahsiyetlerinden biri haline geldi. O orgazm okulunu kurdu.

Kadın orgazmı nasıl?

Kadınlar için orgazmı yeniden tarif eden OMing yani Orgazmik Meditasyonun yaratıcısı ve One Taste adlı orgazmik terapi okullarının kurucusu Nicole Daedone, güleryüzlü bir genç kadın. Cinsellikle ilgili sorunları olan kadınların oluşturduğu 40-50 kişilik öğrenci gruplarına dersler veriyor. Son dönemin en konuşulan popüler kültür şahsiyetlerinden biri haline gelmesine yol açan bu dersleri izlemedik. Ama New York Times, Vanity Fair, Huffington Post ve benzeri yayın organlarında çıkan yazılar, röportajlar sayesinde orgazmın faydaları konusunda fikir edinmek mümkün.

Daedone’nin New York, Manhattan ve ABD’nin birkaç başka şehrinde faaliyet gösteren okulundaki dersler, hayret yeteneklerini çoktan yitirmiş olması gereken Amerikalılara bile tuhaf geliyor. Zira bu konuda son çıkan yazılardan biri “Amerika buna hazır mı?” başlığını taşıyor. Gazeteci Tracy Clark-Flory, kimliğini gizleyerek ve ücretini ödeyerek Nicole Daedone’nin derslerinden birine katılmış. Anlattığına göre Daedone, derste son derece şefkatli ama kesinlikle çok ciddi: San Francisco’da Le Meridien Hotel’in konferans salonundayız. İçeride 40 kişilik bir kadın grubu var. Uzun sarı saçlı, güzel ve karizmatik bir kadının anlattıklarını dinliyorlar. Kadın, beyaz bluzunun kollarını dirseklerine kadar sıvamış, ellerini kremliyor. Ameliyata hazırlanan bir hekim olduğunu söyleseler inanırsınız. Önündeki masada belden aşağısı çıplak bir kadın yatıyor. Ortam, jinekolog muayenehanesini andırıyor. Sarışın kadın, One Taste adlı cinsellik merkezinin kurucusu Nicole Daedone. Az sonra, önünde endişeli bir ifadeyle yatan gönüllü öğrencisini kısaca OMing adı verilen Orgazmik Meditasyonla tanıştıracak. Bu arada sakin ve duru bir sesle konuşarak, hem önünde uzanan kadını hem de dinleyiciler arasındaki diğer 40 kadını rahatlatmaya, onları utanılacak bir şey yapmadıklarına ikna etmeye çalışacak.

Prev1 of 4Next
Use your ← → (arrow) keys to browse

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here