Ana Sayfa Kadın Kadın Sağlığı Dar Pantolon Giyen Kadınların Dikkatine: Sağlık Sorunu Yaşayabilirsiniz

Dar Pantolon Giyen Kadınların Dikkatine: Sağlık Sorunu Yaşayabilirsiniz

PAYLAŞ

Doktorların araştırmasında, Avustralya’da dar pantolon giyen 35 yaşında bir kadının yaşadığı sağlık sorunları örnek verildi. Ev taşırken kutuları boşaltmak için saatlerce çömelen kadının baldırları şişti. PURE BOOST Akşama doğru ayakları uyuşan ve hissizleşen kadın yürümekte de zorluk çekmeye başladı.

  • air max 2017 rosa donna
  • Doktorlar, kadının vücutta aşırı basınç birikmesi sonucu oluşan kompartman sendromu belirtileri gösterdiğini söylüyor. Asics Gel Nimbus 14 męskie Kompartman sendromu, bir kas demeti içinde şişme ve kanamanın neden olduğu ağrı olarak tanımlanıyor.

  • ADIDAS Crazylight Boost 2016 Low
  • ‘Skinny jeans’ olarak bilinen dar kot pantolonların da kas sıkışmasını kötüleştirdiği belirtiliyor. Nike air max 90 pas cher His kaybına neden oluyor Araştırmada örnek olarak verilen Avustralyalı kadın, baldırlarındaki ağrı nedeniyle takılıp düştü ve ayağa kalkamayınca saatlerce yere uzanmak zorunda kaldı. Nike Free 3.0 Kadının sağlık durumunu inceleyen Royal Adelaide Hastanesi doktorları, baldırlarında ciddi şişlik oluştuğunu tespit etti. Air Jordan 6 Retro Ayaklarında yeterli oranda kan dolaşımı ve ısının olmasına rağmen kaslarının zayıfladığı ve bazı bölgelerde his kaybı yaşadığı belirtildi. Alt bacak kısmında oluşan basınç nedeniyle kadının kasları ve sinirleri de zarar görmüş. Blue Black Jordan Shoes Damarlarına serum takılan kadın, dört günün ardından yardım almadan kendi kendine yürüyebilir hale geldi.

  • Womens Nike Air Max Flyknit
  • Araştırma, İngilizce yayımlanan Journal of Neurology, Neorsurgery and Psychiatry dergisinde yer aldı.