Ana Sayfa Yaşam Alanı Hayvan Süper Besleyiciler Ormana Geri Döndü

Süper Besleyiciler Ormana Geri Döndü

PAYLAŞ

Yardıma ihtiyacı olan 1000 sokak köpeği için 180 kg mama beslemesi yaptık.

Riva/Polonezköy mevkiinde bulunan 1000 köpek için başlattığımız yardım kampanyası sonuçlarını vermeye başladı. İkinci besleme gezimizde birçok arkadaşlaın da yardımıyla köpek dostumuzun karnı doydu. Bu kampanyaya devam etmeyi düşünüyoruz.

Siz de besleme ekibimize katılın, hayatınızın en mutlu gününü yaşayın.Watch Full Movie Online Streaming Online and Download

Ekibe dahil olamayacak uzakta olan gönüllüler bizlere mama bağışı yaparak destek verebilir. Her türlü desteğinize ihtiyaç var.

İrtibat için: <a href="http://Yardıma ihtiyacı olan 1000 sokak köpeği için 180 kg mama beslemesi yaptık. Riva/Polonezköy mevkiinde bulunan 1000 köpek için başlattığımız yardım kampanyası sonuçlarını vermeye başladı. İkinci besleme gezimizde birçok arkadaşlaın da yardımıyla köpek dostumuzun karnı doydu. Bu kampanyaya devam etmeyi düşünüyoruz. Siz de besleme ekibimize katılın, hayatınızın en mutlu gününü yaşayın.Watch Full Movie Online Streaming Online and Download Ekibe dahil olamayacak uzakta olan gönüllüler bizlere mama bağışı yaparak destek verebilir. Her türlü desteğinize ihtiyaç var. İrtibat için: https://www.facebook.com/rivapolonezkoypatiler adresine mesaj atabilirsiniz. Daha önceki beslememizin haberi ve videosu” target=”_blank”>https://www.facebook.com/rivapolonezkoypatiler adresine mesaj atabilirsiniz.

Daha önceki beslememizin haberi ve videosu