Ana Sayfa Yaşam Alanı İş Güç Yunanistan’ın İflasından Üzüntü Duyan Her Bireyin Kolayca Yapabileceği 5 Yardım

Yunanistan’ın İflasından Üzüntü Duyan Her Bireyin Kolayca Yapabileceği 5 Yardım

PAYLAŞ

Yunanistan İMF ile arasındaki bağların kopması ve Almanya’nın resti üzerine İMF tarafından iflas ettiğini geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. Syriza hükümeti önderliğinde bu pazar bir referandum yapıp EURO’dan çıkıp çıkmama kararı verecek Yunanistan için üzülen bireyler adına nasıl ülkeye yardım edebileceklerini 5 madde de açıklıyoruz. Arizona Wildcats 1-İnternetten ülkeye bağış yapabilirsiniz yunaniflasi1 İndiegogo.com sitesinde açılan bir yardım kampanyası 5 günde €1,614,027 ulaştı bile. Yardım kampanyasında UZO’dan Çipras’ın posterlerine kadar birçok seçenekte bulunuyor. Utah Utes Jerseys İngiltere’de ayakkabı satıcılığı yapan Tom Feeney isimli bir vatandaşın başlattığı yardım kampanyasının hedefi 1.6 milyar Euro bağış toplayabilmek. Bobby Rainey Kampanyanın sonlanmasına 4 gün kaldığı belirtilirken yardımlarınızı şu adresten yapabilirsiniz.

  • Air Max 90 Donna Bianche
  • https://www.indiegogo.com/greek-bailout-fund.html 2-Basit ama kolay: Euro’dan paranızı çekin 4592244-3x2-340x227[1] EURO ile aşık atan Yunanistan için eğer paranız EURO’da ise başka bir dövize çevirerek küçükte olsa onlara yardım edebilirsiniz.

  • AIR ZOOM VOMERO 12
  • Almanya’yı boykot etmek mümkün ama uzun vadede işe yarayacağı için kısa vadede dövizinizi çevirmek daha mantıklı olacaktır. 3-Sosyal medyada Yunanistan’ın sesi olabilirsiniz CRISIS3[1]Karikatür: Carlos Latuff Twitter başta olmak üzere #greeceexit , #greececrisis etiketleriyle Yunanistan’ın ne kadar zorda olduğunu dünyaya ve ülkemize duyurabilirsiniz. Houston Cougars Bu arada Yunan haberlerini Türkçe bir kaynaktan takip etmek isteyenler için ilginç bir link http://www.grexit.in/ 4-Yunanistan’la dayanışma eylemlerine katılabilirsiniz yunan-eylemi Türkiye’de Yunan halkıyla dayanışmak adına Taksim-Yunan Büyükelçiliği önünde eylem ve protestolar oluyor. Adrian Peterson – Oklahoma Sooners Bu eylemlere katılarak kitleyi büyütebilirsiniz. cheap adidas uk 5-Yunanistan mallarına yönelebilir veya Yunanistan’a tatile gidebilirsiniz flag_1926803c[1] Yunanistan’ı görmedim, çok istiyorum diyenler şu ara tatil planları yapabilirler. Sıcak para akışı ve döviz açısından ülkenin buna ihtiyacı olduğundan hızlı bir yardım olacaktır. Ryan Kerrigan Redskins Jerseys Uzun vadede yine Yunan malları satın alınarak ülkeye yardım edilebilir.

    CEVAP VER

    Please enter your comment!
    Please enter your name here