Ana Sayfa Kadın Süs Püs Mersinli Kadınların Dayanışması ve Ellerinden Taksim’e Bir Tasarım Yolu

Mersinli Kadınların Dayanışması ve Ellerinden Taksim’e Bir Tasarım Yolu

PAYLAŞ

Türkiye’nin genç ve başarılı tasarımcılarının ürünlerini bir araya getiren Passage Butik’ten haberiniz var mı?

Beyoğlu’nda, Galatasaray lisesinin sokağından inerken sol tarafta kalan Passage Butik gerçekten de farklılık arayan tarzını değiştirmek isteyen herkes için çok ilgi çekici yeni bir mekan.

Her biri kendi markalarını ve stilleri yaratmış genç tasarımcıların elinden çıkan kıyafet, çanta ve daha pek çok ürünü sizlerle buluşturuyor.

Tasarımcılar ve markaları Ekare (Ekin Seyrek), EvoEvo (Evrim Kayan), Gülçin Uzunalan, Mükü (Artemis Günebakanlı), Yunus Çoban (Junus Coban), Aslı Belet, tasarımları özellikle gençlerin de çok sevdiği isimlerden sadece birkaçı.

Sosyal dayanışma çerçevesinde Mersinli kadınların el emeği göz nuru kilimleri de bulabileceğiniz butikte rengarenk aksesuarlar,el boyaması tshirtler, cam işi takılar, ipad kılıfları ve her tarza hitap eden ürünler sizleri bekliyor.

Sanat camiasından birçok ünlünün de tercihi olan Passage Butik, eminiz sizde de bir değişiklik hissini heyecanlı bir şekilde yaşatacak.

Çok çeşitli tasarım ürünler

Butik’te önemli ürün grubu arasında aksesuarlar da bulunuyor.

Doğu ve batıyı tasarımcı gözüyle sentezleyen onlarca çeşit ve tarzda rengarenk retrolar, kocaman taşlı kolyeler ve çeşitli yüzükler özellikle yurtdışından gelen misafirlerin de ilgi odağı oluyor.

Yazın en güzel renklerini yansıtan özel tasarım güneş gözlükleri ise görenleri büyüleyen cinsten çünkü gerçekten çok farklılar!

Bizden size küçük bir sır…

Son zamanlarda ise “nerede kimono bulurum?” sorusunun cevabını bulabileceğiniz bir yer arıyorsanız çok uzaklara gitmenize gerek yok, Gülçin Uzunalan’ın rengarenk kimonoları da Passage Butik ürünleri arasında yer alıyor.