Ana Sayfa Röportaj Özel Uçakta Çok Özel Bir Teklif

Özel Uçakta Çok Özel Bir Teklif

PAYLAŞ

Erkek arkadaşıyla gittiği gece kulübünde gizli çekilen öpüşme görüntülerinden, giydiği kıyafetlere, ipotekli ev almasından yaptığı en çılgınca olayı anlatmasına kadar ‘dolu dolu’ olan röportaj oldukça renkli geçti.

Soğuk bir akşam. Sinema-dizi sektörünün hem genç hem de duayen isimlerinin ‘takıldığı’ Cihangir’de bir çok meslektaşım sağlı sollu beklemekteydiler. Daha önceden sözleştiğimiz gibi podyum dünyasının en uzun bacaklı mankenlerinden Elif Ece ile Cihangir’de bir mekanda buluştuk. Aslında Cihangir gibi sıkışık bir trafiği olan semti Elif seçse de sözleştiğimiz saat ve dakikada gelmesi açıkçası şaşırttı. ‘Magazin’ ağırlıklı bir soru-cevap şeklinde olduğu için ‘gergin’ başlayan röportaj, sohbetin sıcak olması nedeniyle ilerleyen dakikalarda keyifli bir muhabbete dönüştü.

Erkek arkadaşıyla gittiği gece kulübünde gizli çekilen öpüşme görüntülerinden, 20-25 TL tutarında giydiği kıyafetlere, ipotekli ev almasından yaptığı en çılgınca olayı anlatmasına kadar ‘dolu dolu’ olan röportaj oldukça renkli geçti.

Sık sık tanıtım ve defileler yüzünden halkla iç içesin.. Şu sıralar onlarca insanı kaybettiğimiz domuz gribine karşı bir önlemin var mı? Bu hastalıktan korkuyor musun?

Korkmaz mıyım..Elbette korkuyorum. Hatta kendime gidip bir maske aldım. İsterlerse gülsünler ama hem işim gereği hem de hergün gelen ölüm haberlerinden dolayı önlemlerimi alıyorum.

Karadenizli olduğunu biliyorum. Peki tipik bir laz kızı olma özelliklerine taşıyor musun?

Evet. Tam bir laz kızıyım aslında. Baba tarafım Gürcistanlı, ben de Rize Çayeli’ndenim. Bizim kadınlarımız çalışkandır inatçıdır, hareketlidir ve aslında evi yöneten kişidir. Bende de bu özellikleri taşıyorum. Mesela çok inatçıyım, çalışkanım ve hareketliyim. Tam bir laz kızıyım yani. (Gülüyor)

Bacaklarımı beğeniyorlar

Hem güzelliğin hem de fiziğinle herkesin beğenisini kazanmış biri olarak sen vücudunun en çok neresini beğeniyorsun?

Yaa ben inan hani en çok şuramı beğeniyorum, ya da bu bölgemi seksi buluyorum diyemem. Bana göre güzel olan vücudumun bir yeri başkasına göre çirkin olabilir çünkü güzellik görecelidir. Genel olarak tabi fiziğimi beğeniyorum ama bacaklarımı beğeniyorlar.

Adriana Karembeu dünyanın en uzun bacaklı modeli olarak biliniyor. Türkiye’de ise seni gösteriyorlar bu konu hakkında ne diyorsun?

Bilmiyorum neden ama Türkiye’de en uzun bacaklı manken olarak bütün magazin basını beni birinci gösteriyor. Ama aslında dördüncü sırada filanım. Benden önce Ece Gürsel ve birkaç manken daha var. Herhalde soyadımla ilgili bir bağlantı kuruyorlar. Bacak boyumu çok önce ölçmüştüm şu an bilmiyorum ne kadar uzun.

Avrupai bir yüzün var Türkiye dışındaki işlere sıcak bakıyor musun?

Teşekkür ederim. (Gülüyor) 25 yaşındayım. Biraz geç kaldım. ‘Keşke yurtdışına açılsaydım’ diyorum geçmişe dönüpte baktığımda. Ama böyle bir çabam da olmadı. Deneseydim inanıyorum yurt dışında da başarılı olurdum. Çünkü fiziğim o standartlara çok uygun.

Türkiye’de soyunmam, yurt dışında soyunurum

İç çamaşırı ve mayo defilelerine pek çıkmıyorsun. Yurt dışından çok iyi bir teklif gelse soyunur musun?

Türkiye’de evet pek tercih etmiyorum. Açıkçası soyunanlara da kötü gözle bakmıyorum ama bu gerçekten basın tarafından kötü malzeme olarak kullanılıyor o yüzdende pek yanaşmıyorum. Yurt dışından iyi bir teklif gelse neden olmasın soyunurum.

İpotekle ev alıyorum

Tanıtım ve defilelerin sayısı ekonomik krizle birlikte azaldığı aşikar. Kazancın yeterli mi?

Herkes bizim çok para kazandığımızı düşünüyor ama bu doğru değil. Tabii ki bir memurdan daha iyi bir kazancım var ama öyle etrafta bahsedilen milyon dolarlar uçuşmuyor. Kaç yıldır çalışıyorum sadece bir araba aldım şimdi de ipotekle bir ev almaya çalışıyorum.

Para harcamayı seviyor musun? Alış-verişe gittiğin zaman ne tarz kıyafetleri almayı daha çok tercih ediyorsun?

Para harcamayı fazla sevmem. Kıyafetlere pek para vermem çünkü düzgün bir fiziğim var ne giysem cuk diye oturuyor. Pahalı bir kot olsa da aynı 10 TL’lik olsada aynı duruyor üzerimde. Mesela üzerimdeki gömlek 25 TL, pantolonum 45 TL. Daha yaşım genç olduğu için güzellik kremi almıyorum. 10 TL’lik bir kırışmayı önleyici kremim var o kadar. Son izlediğim filmi de internetten indirmiştim.

Bir erkekte aradığın en önemli özellikler neler?

Sadık olmasını çok isterim. Günümüz erkeklerinde gerçekten çok zor bulunan bir özellik sadakat. Yani sadık ve dürüst bir erkek olsun bana yeter.

Özel uçakta evlilik teklifi aldım

Bir erkeğin senin için yaptığı en büyük sürpriz neydi?

Arkadaşlarım bana bir sürpriz hazıladıklarını söylediler. Sana İstanbul’da havadan şehir turu attıracağız dediler bende heyecanlandım tabii. Uçağa bindim ve beni asıl sürpriz bekliyordu. Benden uzun zamandır hoşlanan bir iş adamı uçaktaydı ve bana evlilik teklifinde bulundu. Hoş bir sürprizdi ama ben nazikçe hayır cevabını verdim. Ama gerçekten ilginç ve güzel bir sürpriz oldu.

Gece gittiğin bir mekanda bir erkeği beğendin. İlk adımı sen mi atarsın yoksa karşı taraftan mı beklersin?

Kesinlikle ilk adımı atmam. Karşı taraftan beklerim. (Gülüyor) Bence ilk adımı erkekler atmalı her zaman.

Tan’la öpüşme görüntüleriniz var!

Bir mekanda şarkıcı Tan’la olan görüntüleriniz medyaya yansıdı. Ancak Tan’la gittiğiniz mekanda çekilmiş özel öpüşme görüntüleri var. Ne diyeceksiniz?

Kim çekti o görüntüleri merak ediyorum ben de izlemek istiyorum. (tedirgin oluyor)

Doktor, sörfçü, bankacı, gazeteci arasından hangi erkeği seçersin? (Şu aralar gerçi sörfçüler moda)

Hangi meslekten olduğunun pek önemi yok. İşini severek ve hakkını vererek yapsın yeter. Benim için banka memuru olmuş, avukat olmuş fark etmez. Parayla pulla pek işim yok açıkcası.

Odada bir erkekle yalnız kaldın. Bir oyun oynasan hangisini tercih edersin?

Saklambaç.

Bu gece 1 milyon TL kazansan ve kimseye karşı hiçbir sorumluluğun olmasa yarın ne yaparsın?

İlk işim annemlere bir ev almak olur. Sonra kendime ev alırım herhalde. Sonrada bol bol tatil yapar dünyayı gezerdim.

Yaptığın en çılgınca şey neydi?

Birine 4 sayfa aşk mektubu yazdım ama vermedim.

Evet de lütfen!

Sevdiğinin birinin adının dövmesini vücuduğuna yaptırır mısın?

Hayır

Ufolara inanır mısın?

Hayır

Okulda sınav için hiç bacağına kopya yazdın mı?

(Gülüyor) Hayır

Hiçbir kadını çekici buldun mu?

Hayır

Aşka inanır mısın?

Evet

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here