Ana Sayfa Erkek Bekar erkekler F5

F5

PAYLAŞ

Hani böyle inernet browserını açtığınızda ‘önceki oturumu kurtar’ diye bir şey çıkar.

En son çıkarken bulunduğunuz siteler açılır falan. Bir de bazen geçmişte girdiğiniz tarihli sayfa açılır hiç güncellenmeden karşınıza. Misal sonraneoldu.com’a girmişsinizdir 5 gün önce, Yeniden girdiğinizde de o en son girdiğiniz tarihteki haberler sayfadadır, bir an için afallarsınız ‘ulan hâlâ aynı günde miyim?’ diye. Durumu anlatabilmişimdir umarım.

Yani bu bana sık sık oluyo ama şimdi bu olayın insan bedeninde can bulan halini anlatacağım.

Bu da sık sık oluyor bana. Size de oluyordur bence.

Şimdi böyle sabah kalkmaya yakın kafanızda kurgularsınız değil mi gün içinde ne yapacağınızı? Havaya göre kıyafet, işle ilgili planlar, gün içinde şu kadar sigara içerim, işten sonra ne yapılacağı gibi bazı senaryolar geçer aklınızdan değil mi?

Ama bana bu olay bazen tıpkı başta verdiğim örnek gibi oluyor.

En son bu sabah oldu.

Bu sabah kafamda neler düşündüm biliyor musunuz?

İlk ders kimindi ya?
Geç gitsem ne olur ki?
Aynur’a söylerim imza atar yerime nolcak amk
Off bugün Aslı’yı bi yeneyim langırtta. Teke tekte üstüme yok zaten (Langırtta o kadar iyi değildim ama giderim vardı yine de)
Öğleyin yine güvercin dönerden yeriz. Ucuz hem para cebimde kalır.

Abi resmen 2008’de mezun olduğum okuluma 2017’de gitmeye hazırlanıyordum.

Sonra bir anda vücudumun F5’ine bastım ve günümüze döndüm.

Bu bir işaret diye düşündüm ve sabahın köründe kalkıp eski fotolara falan baktım. Özlediğimi zaten biliyordum ama bu kadar özlediğimi bilmiyordum lan. Duygulandım sabah sabah. Ne kadar da değişmişim. Hem fiziksel hem duygusal olarak. Onu fark ettim.

2 dakika da olsa, 7-8 yıl öncesine döndüm. Öğrenciydim yine. Bugüne oranla daha az sıkıntım vardı. Girmediğim derse imza atacak arkadaşı ayarlamak en büyük sorunumdu. Langırt falan. Güzeldi lan. Ama 1 saat sonra şirket aracının beni almak üzere aşağıda bekleyeceği aklıma geldi ve öğrenci modundan çıktım. F5 tuşum çalışmasaydı keşke amk.

Benim gitmem lazım. Arkadaş çağırıyor kantinde sağlam langırt maçı varmış.

-Geliyom kanka ama devamsızlıkta sınırdayım kalmayalım sonra. Ya da sikerim devamsızlığı, imza atar Melike. Ben forvetim ama.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here