Ana Sayfa Yaşam Alanı Spor Spor Dünyası Rasim Ozan Kütahyalı’yı Topa Tuttu

Spor Dünyası Rasim Ozan Kütahyalı’yı Topa Tuttu

PAYLAŞ

Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Beyaz Futbol programında Rasim Ozan Kütahyalı’nın söylediği pornografik ifadeler bir anda gündeme oturdu ve ülke adeta birbirine kenetlenerek bu sözlere sert tepki gösterdi.

Biz de sizler için Rasim Ozan’a spor dünyasından yükselen tepkileri sıraladık… Milletvekili ve eski milli futbolcu Saffet Sancaklı ile başlayan arkasından Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu’ndan gelen, ardından futbolcu ve basketbolcularından gelen tepkileri sizler için sıraladık…


Bu arada yaşanan gelişmeler sonrası Beyaz TV, Beyaz Futbol yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı ile yolları ayırma kararı aldı.

-SAFFET SANCAKLI (ESKİ MİLLİ FUTBOLCU VE MİLLETVEKİLİ)

Baktığınızda en sert tepkiyi veren isimlerin başında Saffet Sancaklı geldi. Önce kovulduğu haberini duyuran ardından ise suç duyurusunda bulunacağını Twitter’dan açıklayan Sancaklı sonrasında ise ‘Herkes haddini bilecek’ paylaşımıyla adeta Kütahyalı’ya çok sert göndermede bulundu.

En son ise Saffet Sancaklı “Rasim Ozan Kütahyalı hakkındaki suç duyurusu dilekçesini Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na teslim ettik” sözleriyle de suç duyurusunda bulunduğunu belgeleriyle duyurdu.

-HİDAYET TÜRKOĞLU (TÜRKİYE BASKETBOL FEDERASYONU BAŞKANI VE ESKİ MİLLİ BASKETBOLCU)

Saffet Sancaklı’dan sonra en sert tepki tepki ise Türkiye Basketbol Federasyonu ve eski milli basketbolcu Hidayet Türkoğlu’ndan geldi.

-CEDİ OSMAN (MİLLİ BASKETBOLCU)

Olay o kadar büyüdü ki NBA’de oynayan milli basketbolcu Cedi Osman da Twitter hesabından şu ifadeleri kullanarak tepkisini gösterdi: “Tarihiyle, insanlığıyla, bağımsızlık mücadelesiyle, çektiği çilelerle gurur duyduğum güzel Bosna Hersek; senin saflığını insanlıktan nasibini almamışlar kirletemez. Sen kalplerimizin en temiz yerindesin, öyle kalacaksın…”

-SEMİH ERDEN (MİLLİ BASKETBOLCU)

Milli basketbolcu Semih Erden de şu ifadelerle tepkisini gösteren bir diğer sporcumuz oldu: “Tarihiyle, insanlığıyla, bağımsızlık mücadelesiyle, çektiği çilelerle gurur duyduğum güzel Bosna Hersek; senin saflığını insanlıktan nasibini almamışlar kirletemez. Sen kalplerimizin en temiz yerindesin, öyle kalacaksın…”

-UĞUR DEMİROK (TRABZONSPORLU FUTBOLCU)

-MELİH MAHMUTOĞLU (MİLLİ BASKETBOLCU)
Milli basketbolcu Melih Mahmutoğlu da tepki veren bir diğer sporcu oldu.

-MİRSAD TÜRKCAN (ESKİ MİLLİ BASKETBOLCU)

Eski milli basketbolculardan Mirsad Türkcan da yaptığı açıklamasıyla tepkisini gösteren bir diğer isim oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here