Ana Sayfa Erkek Chickipedia Üstsüz Ucuz Romanseverler

Üstsüz Ucuz Romanseverler

PAYLAŞ

Hem kültürlüler hem de göze hitap ediyorlar…

Yanlış anlaşılmasın kitaplardan bahsetmiyoruz… New York’ta yeni moda haline gelen üstsüz güneşlenme akımına kapılmış güzel kızlardan bahsediyoruz…

“Üstsüz Ucuz Roman Okurseverler” diye bir topluluk kısa bir süre önce ABD’de doğdu. Bu topluluğun amacı üstsüz güneşin tadını çıkarmak ve doğa içinde kitaplarını okumaktı.

Cicibebeler olarak bizde bu topluluğa dair sizin için görseller ve bilgiler toplamaya çalıştık.

İlginç bir röportaj umarım sizin kafanızı aydınlatır…

Neden ve ne zaman “Üstsüz Ucuz Roman Okurseverler”e katıldınız?

Geçen yaz bir arkadaşım 20 yılı aşkın süredir New York’ta erkeklerin üstü çıplak girebildiği heryere kadınlarında girmesinin serbest olduğunu ama bir türlü girmediğini söylüyordu. Hiçbir kadınında bundan hoşlanmayacağını tartışıp durmuştuk. Bizde bu düşüncenin gerçekleşmesi için bir topluluk kurmamızın daha iyi olacağını düşündük. Üstsüz güneşlenmek ve kitaplar okumanın ise bu grubun temel amaçları arasında olacağını belirlemiştik. Bu ihtiyacın tam da bu eşiğinde “Üstsüz Ucuz Roman Okurseverler” topluluğu kuruldu.

New York’ta üstsüz istediğiniz bölgede dolaşabiliyorsunuz. Sizce dünyada da böyle bir yasa olmalı ve heryerde insanlar böyle dolaşabilmeli mi?

Avrupa’nın ABD’den daha tutucu olması bana açıkcası komik geliyor. Bildiğim kadarıyla Münih’te birkaç park var çıplaklar için ve İspanya’da plajlar var. Kadınlar için bu rahatlığın dünyanın diğer kısımlarında da olsun isterdim.

Çıplak kalmanın sizi çeken tarafı ne?

Açıkcası üstsüz güneşlenirken vücudunuzdaki o hafifleme ve güneşi hissedişiniz bir başka oluyor. Bence bütün kadınlar bu tecrübeyi yaşamalı. Erkekler yeri geldiği zaman hemen üstlerini çıkarıyorlar fakat kadınların üstlerin bir kıyafet ve altlarında bir sutyen oluyor. Ve sıcakta gerçekten herkes özgür olabilmeli diye düşünüyorum. İlerde sadece üstsüz kalmak değil alttaki kıyafetlerinde çıkarılacağı ve özümüze döneceğimize inanıyorum.

Paris’te üstsüz güneşlenmek yasak

Paris polisi, sıcak geçen yaz günlerinde Sen nehri kıyısına ve parklara akın eden halkı üstsüz ve uygunsuz kıyafetlerle güneşlenmemesi konusunda uyardı.

Polisin internet sitesinden yaptığı açıklamasına göre üstsüz ve uygunsuz kıyafetlerle güneşlenenler para cezasının yanı sıra, fuhuş teşebbüsü şüphesi yaratan durumlarda, hapis cezası da alabilecek.

Polisin yayınladığı mesaj ayrıca, halkın bu plajlarda mayolarıyla güneşlenebileceğini belirtirken parklarda mayo giyilmemesini ve halkın genel ahlakına uygun kıyafetler seçilmesi gerektiğini hatırlatıyor.

Uygunsuz kıyafet giyenlerin 38 ila 3,750 Euro arasında para cezası alabileceğini vurgulayan mesajda genital bölge ve göğüslerin sergilenmesinin cinsel teşhir suçu kapsamında 1 yıl hapis cezasına neden olabileceğinin altı çiziliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here