Ana Sayfa Erkek Chickipedia Bursa’ya 400 Milyarlık Genelev Yapılır, Açılışı da Bedava Olursa Ne Olur?

Bursa’ya 400 Milyarlık Genelev Yapılır, Açılışı da Bedava Olursa Ne Olur?

PAYLAŞ

Bursa Küçükbalıklı Mahallesi’nde vakıf arazisi üzerine kurulduğu için 2000 yılında yıkılan genelevlerin kapanmasından sonra sokağa dökülen fuhuş, Bursa’nın kanayan yarası olmuştu. Bir yatırımcı, Bursa’da genelev kurmayı planladı. Yerel yöneticilerin de sıcak baktığı iddia edildi. Black Gold Jordan Shoes Bursa merkezinde kontrolsüz bir şekilde yayılan fuhuşu denetim altında tutulabilmek için çözüm arayan yerel yöneticilerin, Balıkesirli bir yatırımcının Bursa’da genelev açma talebine sıcak baktığı iddia edildi.

  • Air Jordan 14 Homme
  • Bursa merkezinde sayısı 400’ü geçen masaj salonları ile Beşyol, Kükürtlü, Çarşamba, Doğanbey TOKİ gibi semtlerdeki kontrolsüz fuhuşun önüne geçmesi beklenen genelev, devlet kontrolünde ve mali açıdan kayıt altında olacak. Dekorasyonu ile 5 yıldızlı otelleri aratmayacak olan genelevin, 3 katlı villa türü prefabrik evlerde hizmet vereceği öğrenildi. nike air max 90 femme MASAJ SALONLARI VE APARTMANDA FUHUŞA ÖNLEM Konuyla ilgili açıklama yapan yatırımcı temsilcileri, Bursa’da fuhuş sektörünün kontrolsüz olduğunu belirterek, “Bursa merkezinde fuhuş apartmanlarda ve sokaklarda yapılıyor. Bu da vatandaşları rahatsız ediyor. Özellikle apartman dairelerinde yapılan fuhuştan hem devlet vergi almıyor, hem de toplum ahlakını olumsuz etkiliyor.

  • NIKE AIR ZOOM ELITE 9
  • Bursa’da bir genelev olması durumunda tüm bunların önüne de geçilmiş olacak” dedi. BURSA GENELEVİ 2016’DA AÇILACAK Genelevi İzmir Yolu’nda yapmayı planladıklarını dile getiren yatırımcı temsilcileri, “Yapacağımız genelev hijyenik ve modern olacak. 5 yıldızlı otelkonforunda olacak genelevin sadece dekorasyonu için 400 milyar liralık proje hazırladık. Genelevde yerli ve yabancı uyruklu kadınlar çalışacak. Nike Air Huarache Her hafta sağlık kontrolünden geçirilecek olan kadınlar, güvenle hizmet verecek. Nike Hurley Phantom Free Genelev ile ilgili ilk müracaatlarımıza olumlu bakıldı. Golden State Warriors Gerekli izinlerin alınmasının ardından çalışmalarımıza başlayıp, 2016 yılı içerisinde açılışını yapmayı planlıyoruz” diye konuştu. AÇILIŞ GÜNÜ HİZMET BEDAVA Genel girişlerden cüzi bir ücret alınarak yığılmaları da önlemeyi planladıklarını kaydeden firma yetkilileri, “Açılış günü hizmeti bedava sunacağız. Açılış sonrası girişlerden cüzi bir ücret alarak girişleri kontrol altında tutacağız. Nike Air Max 2016 Dames blauw Bursa genelevi, haftanın 7 günü hizmet verecek. New Balance 1500 damskie Sabah 10’da açılacak olan genelev, gece 11’e kadar açık olacak.

    CEVAP VER

    Please enter your comment!
    Please enter your name here