Ana Sayfa Erkek Erkek Modası Smokin Nasıl Giyilir?

Smokin Nasıl Giyilir?

PAYLAŞ

Smokin nasıl giyilir? Uygun seçimleri yapmanın püf noktası! Eğer gece smokin giymenizi gerektiriyorsa, bir başka penguen olmanıza ve bir smokin kiralamaktan korkmanıza gerek yok. nike air max 2017 femme Smokin kiralamak, ara sıra giyeceğiniz bir giysiye yüzlerce dolar yatırmamanızı ve son moda olanını kiralamanızı sağlar. Kiralamak düşündüğünüzden kolaydır fakat smokin giymeyi bilmek sizi giyinmeyi bilen tek adam yapacaktır. Son zamanlarda, erkeklerde smokini tercih etmemek gibi gösterişli bir eğilim farkettim. Ya smokinin gereksiz olduğunu düşünüyorlar yada bu zahmete katlanmak istemiyorlar. Ne yazık ki sadece aldanıyorlar. Aklımda bu varken, günümüzün rahat moda öğretisi nedeniyle birçok erkeğin smokin giymeyi bilmediğini farkettim. Bu nedenle siz genç erkeklere gerçekte bir smokinin nasıl giyilmesi gerektiğini öğretmeyi kendime bir görev addediyorum. Pierre Garcon Redskins Jerseys Ne zaman smokin giyilmeli? Eğer bir düğün davetiyesi veya tiyatro bileti smokin giymek “isteğe bağlı” diyorsa, başka bir şansınız yok—smokin giyin. Adrian Gonzalez Authentic Jersey Ve yine, nasıl giyileceği belirtilmemişse, genç hanımefendi arkadaşınıza ne kadar zevk sahibi bir erkek olduğunuzu göstermek için biraz çaba harcamalı ve tiyatrodaki o romantik gece için bir smokin giymelisiniz. Bir bahane veya neden için davetiyeye de ihtiyacınız yok aslında. Arkadaşınızın sıcakkanlılığı sizi teşvik etmeye yeterli olacaktır ve buna değecektir. Smokin giymenin yolları Smokin giymeyi öğrenirken karşılaşacağınız ilk şey karar vermeniz gereken üç kravat seçeneğiniz olduğudur: İlk seçenek önden bağlamalı papyon. İkincisi becerikli eller ve biraz pratik isteyen geleneksel papyon.

  • air max 2017 nero uomo
  • Eğer aceleniz varsa bu seçeneği kesinlikle düşünmeyin. Üçüncüsü ise siyah bir kravattır. Air Jordan 14 (XIV) Siyah kravat her smokine modern bir hava verir ve genç bir topluluğun olduğu bir geceye en çok uyacak olan da budur. Yaka stilleri: Smokin mağazasından genellikle alacağınız iki yüzü aşağıda olan şeritli yakadır. Ancak, eğer ufak Fransız manşetli gömleğiniz varsa onu giyin. Neden? Öncelikle üzerinize oturacağını biliyorsunuz. Ayrıca onunla hem daha rahat edersiniz hem de kötü bir gömleği boş yere kiralamış olmazsınız. Ayakkabılar: Size iki kelime söyleyeceğim: Siyah deri. VALCLEAN2 CMF Kiralama dükkanında smokinle birlikte verilen rugan ayakkabıları geçin. Sadece kendi siyah deri ayakkabılarınızı giyin fakat basit sivri uçlu olmasına ve iyice parlatılmış olmasına dikkat etmelisiniz. Gece boyunca ve ertesi gün mutlu olacaksınız. Kol düğmeleri ve gömlek çıtçıtları: Eğer kiralayacaksanız, smokin ile birlikte gelen seti kullanın. Aksi takdirde, çok fazla dikkat çekmeyecek gümüş veya paslanmaz çelik kol düğmeleri kullanın. Ne çeşit bir smokin giymelisiniz? Önden tek sıra düğmeli ceket ve vücudunuza ve bedeninize oturacak klasik bir stil tek amacınız olmalıdır Kruvaze ceket kare şekli ve kesimi nedeniyle uzun boylu erkeklerde her zaman daha iyi durur. Womens Air More Uptempo 1,80 m’den kısaysanız önden tek sıra düğmeli ceket kullanın. Geniş yakalı ceket Sean connery’nin Bond olarak meşhur ettiği ceket tipidir fakat zamanı dolmuştur artık. Eğer satıcı size bu tip bir modelden bahsediyorsa hemen başka bir mağazaya gidin. Eğer tropikal bir iklimde lüks, smokin giyilmesi gereken bir yere gidecekseniz beyaz akşam yemeği ceketi bunun için en uygun seçenektir. Aksi durumda, aptal durumuna düşersiniz çünkü yaz mevsime ve sıcaklık tavana vurmuş olsa da, denize kıyısı olmayan bir yere beyaz bir ceket hiç yakışmaz. Kurallara uymak Bir çift kot pantolonun güzelleştirmenin muhtemelen tek iyi yolu sadece ceket giymektir. Sadece bunu yapmak asi bir görüntü verebilir, bu nedenle eğer dışarıya çıkma vakti geldiğinde kendinize güvenmiyorsanız, geri dönün ve üzerinize giymek için başka bir şeyler deneyin. Düğünden başka bir yere katılacaksanız, modern bir görünüş için uygun bir gömlek ile ceket ve kumaş pantolon giymek denemeye değer olabilir. Yine de gömlek oldukça iyi dikilmiş olmalı ve ceketin altında tek başına da olsa çok güzel durmalıdır. Smokin için evetler ve hayırlar Smokin giyerken erkeklerin yaptığı en büyük hata kuşağı bellerine pileleri aşağıya gelecek şekilde sarmaktır. Yüzyıllar önce, pileler yukarıya doğru tasarlanmış ve tiyatro biletlerini koymak için kullanılmıştır.

  • Washington Wizards
  • Bu pantolonların cepleri olmadığı ve tüm erkelerin paralarını ceketlerinde taşıdığı zamanlarda yapılan birşeydir. VCU Rams Jerseys Bu nedenle, atalarınıza hürmet edin ve pileleri yukarıya dönük şekilde giyin. Biletlerinizi şimdi de pilelerinize tutturabilirsiniz. Sert giyimli erkek Erkeklerin erkekler tarafından oluşturulan modayı saçma sapan bir hale getirmek gibi tuhaf bir eğilimleri vardır yoğun alkollü içeceklerin soğuk servis edildiği smokin giyilmesi gereken partilerdeki çalışan ve sorumlulukları olan erkekler. Yine de bazen partiye gitmek isteriz fakat süslenmemiz gerektiğini düşünmeyiz. Uygun kıyafeti giymek istemiyorsanız, o zaman evde kalmalısınız. Aksi takdirde, oradaki smokin mağazasına gidip eğlenceye katılmalısınız.