Ana Sayfa Erkek Erkek Modası Tom Brady Gibi Giyinmek

Tom Brady Gibi Giyinmek

PAYLAŞ

İyi bir atlet iyi bir moda takipçisi… Tom Brady style ile erkek modasına tarz katıyor

Neden bir stil ikonu?

Çok az atlet Tom Brady sporcu giyimiyle öne çıkar ve gibi yıllar geçtikçe kolayca modaya dahil olur. Oyun kurucular genellikle kişisel tarzları nedeniyle ilgi çekerler, fakat Tom Brady’nin sezon dışında ikinci bir moda kariyeri vardır. Çünkü geleneksel mavi Amerikan spor ceketi ile Avrupai minimalizmini karıştırmayı cesaret eder. Keskin çenesi, kısacık kesilmiş saçları ve fiziği tüm görüntüsünü etkiler fakat bütünüyle Amerikan olan gülüşüne aldanmamak gerekir. Tom Brady giyinmeyi bilir, çünkü formaları dışında herhangi birşeyle rahatsız görünen diğer profesyonel atletlerin aksine Tom Brady çalışırken dahi her zaman samimi ve rahattır.

Brady gibi giyinmek

stil-ikonu-tom-brady_zc6h[1]

Tom Brady’nin tarzı birbirine yakın öğeleri korkusuzca biraraya getirme yeteneğinden kaynaklanmaktadır. Onu mavi düğmeli, klasik modern mavi spor bir ceket ile tamamlanan, şık Avrupai spor ayakkabılar, koyu renkli kot pantolon ve fermuarlı süeter ile düşünün.

Ara sıra süeteri kapüşonlu kazak ile değiştirir. Spor ayakkabılar ve kot pantolonlar yeterince rahattır ve süeter veya kazak  çok fazla özen gerektirmez ancak spor ceket çok güzel bir bitirici dokunuşudur. Bütün görüntü Avrupai spor giyim ile spor ceketin hafiften tutucu ama yine de her yere uyan görüntüsü ile bütünleşen Amerikan atletizmini birleştirir.

Tamamen Tom Brady görüntüsüne sahip olmak için, Cole Haan Air Ventura spor ayakkabıları ile Dolce & Gabbana kot pantolonları, beyaz bir Hugo Boss kazak veya süeterive koyu mavi Ermenegildo Zegna kaşmir ve ipek spor ceketi harmanladığınızı düşünün. Bunların tümü saha dışı bir forma için birleşirken, Tom Brady’ye saygınlıkla birlikte daima genç bir görüntü veren spor cekettir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here