Ana Sayfa Kadın Bekar Kızlar İlişki Başından Beri Size Söylediği 4 Temel Yalan

İlişki Başından Beri Size Söylediği 4 Temel Yalan

PAYLAŞ

Beyler, ilişki başlarken bile kadınlar beyaz yalan söyleyebilirler… İlişki başından bu işi çözmeniz için size 4 temel yalanı sunacağız.

1Spora bayılırım

Pek çok sayıda kadın fanatik vardır elbet, fakat kadınların çok çok büyük bir kısmı spor konusuna “Eh işte!” düzeyinde ilgi duyarlar. Siz ve arkadaşlarınız ile birlikte televizyon başında maç izlemek elbette ki onun hayattaki ilk tercihlerinden değil. İlişki uzmanı ve bu alana dair yazılmış pek çok kitabın yazarı Christie Hartman, kadınların sevdikleri erkeklerin sevdikleri şeyleri sevmek gibi bir zorunluluk hissettiklerini söylüyor. İşte ilişkilerdeki tuhaf gediklerden birini açan bir sorun bu. Sırf sizi mutlu etmek için gün boyu futbol izlerse, hep izlemek istediği o romantik komediyi elbette ki izleyecek başka birilerini bulur!

2Ben Özgürüm!

Elbette ki özgürlüğüne önem veriyor, fakat “gereğinden fazla” özgür bırakırsanız da, kendisini kötü hissedecektir ve daha çok ilgi bekleyecektir. Garip bir kısır döngü anlayacağınız… Arkadaşlarınızla dışarı çıkmanız git gide daha büyük bir sorun haline gelecek ve gönül almak için daha uzun mesailer harcıyor olacaksınız. O yüzden ona tüm bu düşüncelerinizi anlatın. Onu elbette ki özgür bırakmak istediğinizi ve kantarın topuzunu biraz olsun kaçırdığınızda, bunu nazikçe size hatırlatmasını isteyin. Arada, yanınızda yokken küçük bir mesaj atın, eve dönerken en sevdiği çikolatadan alın. Kısacası onu hatırladığınızı hatırlatın.

3Kadın arkadaşlarının olması harika!

Teoride kadınlar, kadınları peşlerinden koşturan erkekleri daha çok severler. Fakat gerçek hayatta bu durum kadınlar için tam bir kabusa dönüşür. Bu içgüdüsel ve normaldir aslında ve bir miktar kıskançlık iyidir de. Fakat işler çığırından çıkarsa her şey çok tatsızlaşabilir. Ona sizin de onu kıskandığınızı hatırlatın sürekli. Çevresindeki erkeklerle arkadaş olmasının sizi de kıskançlığa düşürdüğünü ve bunu da normal olduğunu anlatın. Başınızdan geçen küçük hikayeleri ve onun o olası düşmanlarını nasıl da püskürttüğünüzden bahsedin. Size duyduğu güven tazelendikçe size daha da bağlanacaktır.

4Yok bişey!

Görünenin aksine, pasif agresif davranmak istemiyor. Üzgün olduğunu saklamak istiyor! “Ben iyiyim!” demek, gerçekleri söylemekten daha kolay ve uzlaşmacı geliyor, çünkü söyleyeceklerine kırılıp kızabileceğinizi düşünüyor. Ya da anlamayacağınızı. Bu cümleleri kuruyorsa, anlayın ki başınız belada…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here