Ana Sayfa Yaşam Alanı Seyahat Her Erkeğin Çıkması Gereken 9 Yolculuk

Her Erkeğin Çıkması Gereken 9 Yolculuk

PAYLAŞ

Her erkeğin hayatı boyunca çıkması gereken yolculuklar neler? Erkek adam özgürlüğünü kazanmalı, hayalleri peşinde koşanlar için işte 9 yolculuk!

1- Bilinmeyen haftasonu güzergahı: Kızarkadaşınızı, cüzdanınızı ve maceracı ruhunuzu yanınıza alın. Planlanmamış tatil afrodizyak etkisi yaratacaktır.

2- Sınır geçişi: Sınırlardan geçmek her zaman adrenalini yükseltir. Bir suç işlemesinizde filmlerdeki zorlu sınır testleri herkesin aklına gelir. Ani kültür değişimleri bir çizgiyle ayrıldığı için değişiklik hissi hoşunuza gidecek. San Diego – Tijuana-Meksika sınırı dünyanın en heyecan verici maceralarından biridir.

3- Tek gidiş: Bütün hayatınızı, arkadaşlarınızı, kaderinizi arkada bırakıp yeni eviniz diyeceğiniz yere gidiş. Bu yolculuk için GPS’ten yardım alamazsınız. Geleceğinizin iyiliği için çıkacağınız bu yolculuk karmaşık ve eğlenceli olacak.

4- Kıyıdan kıyıya: Kesinlikle paranız ve zamanınızın olması gerek bu yolculuk için. Bu yolculukta hiç unutamayacağınız ve bir daha göremeyeceğiniz kızla tanışabilirsiniz. Hatta hapse bile düşebilirsiniz. Ve anlatacak birsürü hikayeniz olacak. İklim değişikliği sizi etkileyecek.

5- Şehir zigzagları: Hangi şehire gittiğinizin önemi yok. Gece arabanıza atlayın ve şehirden şehire yolculuk edin. Her gittiğiniz yer size bir anı kazandıracak.

6- Avrupa seyahati: Sırt çantanızla, ucuz otel ve yolculuk olanaklarına bakarak 1 haftalık şehir şehir Paris, Prag, Berlin, Barcelona turu yapın. Bu yolculuktan sonra dünyayı daha çok seveceksiniz.

7- Müzik turu: Sevdiğiniz müzik grubu ile turneler ve şehirlerden şehirlere geçin. Canlı müzik ve yolculuk gibisi yoktur.

8- Uzun veda: Bir sene boyunca yaşadığınız şehirden başka bir yere yerleşin bu sizi öldürmeyecektir. Hayatınızın senelerini biryere tıkılı kalarak yaşamamış olacaksınız. Yeni insanları tanıma şansıda artısı.

9- New Orleans, Tayland, Amsterdam, İbiza, Miami, Londra, St. Petersburg, Varna, Prag, Sao Paolo, Tokyo, Hong Kong, Las Vegas bu şehirlere kesinlikle bir gitmeniz gerek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here