Ana Sayfa Yaşam Alanı Aktüalite Provokasyona gelme, Twitter için sokağa çıkma

Provokasyona gelme, Twitter için sokağa çıkma

PAYLAŞ

Milli Şef’imizin ‘Twitter, mwitter kökünü kazıyacağız’ dedi, akşamına sosyal paylaşım sitesi Twitter kapandı. Buraya kadar her şey normal şartlarda anormal olsa da Türkiye için normal bir durum. Emir geliyor, hak-hukuk-yasa tanınmadan uygulanıyor. Çok normal şeyler bunlar.

Ama işte sonrası var işin. Özgürlüğün kısıtlanması ve tapelerin daha çok insana ulaşmasını engelleme dışında burnunuza kötü kokular gelmiyor mu? Gelmeli:PROVOKASYON.

Erdoğan bizi sokağa dökmek istiyor. Bu çok net. Erdoğan yandaşları da (AKP yandaşı değil, Erdoğan yandaşı) örgütlenerek yasağa karşı olanları sokağa dökmek için uğraşıyor.

Sümeyye Erdoğan’ın da bahsettiği ‘troller’, ‘TwitterİçinSokağaÇıkıyoruz’ isimli bir hastag başlattı. Amaçları insanları galyena getirip sokağa dökmek ve kendilerinin ayarladıkları provokatörlerle olay çıkarmak. Sonrasını biliyorsunuz: “Pornolarını yasakladım diye devlet malını yaktılar! Camide sosyalleştiler!”

 ak3

İşin özü net. Provokasyona gelmeyelim. Sokağa çıkmayalım. 2014 yılındayız, Twitter’ı falan kapatamaz. En fazla 1-2 gün. Ayrıca demin de söylediğim gibi, 2014 yılındayız. DNS falan…

 

#TwitterİcinSokağaCıkmıyoruz 
 #TwitterisblockedinTurkey 
 #SokağaÇıkmakYOKgülümse

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here